Görükle Camcı - 05309534425 - 7/24 Hizmet

Görüklede Cam Ustası 05309534425

Görükle Ayna

görükle ayna

Görükle ve çevresindeki ev, ofis ve dükkanlara özel ayna hizmetimiz başlamıştır. İstediğiniz modelde ve boyutlarda aynaları sizler için hazırlayarak dilediğiniz yere monte edebilmekteyiz. Çok sayıda ayna çeşidimiz bulunmaktadır. Modellerimizi öğrenmek ve sizin istediğiniz alana en çok yakışan ayna çeşidini belirlemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Görükle ayna hizmetimizi çok büyük titizlikle yapmaktayız. Dekoratif amaçlı kullanılabilen ayna çeşitlerimiz ile bulunduğunuz alanda yeni bir hava yakalayabilirsiniz. Duvardan duvara ve daha küçük boyutlarda çeşitli aynalarımız ile çok daha renkli ve kaliteli bir ortam yakalayacağınızdan şüpheniz olmasın.

Dekoratif amaçlı değilde evinizde kullanacağınız aynalarda farklı boyutlarda ve çeşitlerde bulunmaktadır. Eşyalarınızın üzerinde bulunan ayna kırıldığında eşyanızı yeniden eski haline getirebiliriz. Böylelikle sorun yaşamış olduğunuz eşyalarınız ilk gün ki halini almış olacaktır. Görükle ve çevresinde bulunan semtlere verdiğimiz bu hizmetle ayna kırılması artık sorun olmaktan çıkıyor.

Görüklede ayna taktırmak isteyenlerin tek yapması gereken bizimle iletişime geçerek istediğiniz eşya veya bölüme en uygun aynayı size getirelim.

 

1 Comment

  1. Merhaba,
    Ben resimlerde gorunen asimekrik yukarlak aynlarin fiyatini ogrenmek istiyorum. Boyutu da soyleyebilir misiniz?

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

*